BEXA

  • studio
  • fotografia
  • wideo
  • blog

MINIMALIZM

Studio jest urządzone w zamyśle totalnego minimalizmu. “Mniej znaczy więcej” i taka definicja przyświecała nam podczas urządzania tego miejsca. Otwarta przestrzeń studia to przede wszystkim jasne, naturalne odcienie bieli, beżu i drewna. W studio królują obłe sofy, fotele i stoliki. Aby przełamać monotonność na jednej ze ścian pojawia się proste zdobienie w kształcie łuków.

NATURALNE MATERIAŁY

Naturalnymi materiałami, które wykorzystaliśmy w dekoracji wnętrza studia jest bawełna, len, muślin i wiskoza. Fotel znajdujący się w centralnej części studia został wykonany z ekologicznej skóry w kolorze naturalnego brązu. Dobierając dodatki do wystroju studia postawiliśmy na prostotę kształtów i materiałów takich jak szkło i glina w kolorach naturalnych. Dodatkowo tła fotograficzne, które są w studio zostały wykonane z naturalnego kartonu, które zabarwione jest w czterech kolorach: czerni, szarości, beżu i bieli.

ŚWIATŁO

Dzięki zastosowaniu naturalnych barw we wnętrzu studia światło dzienne wpadające przez okna wzmocnia wrażenie przestrzenności wnętrza i pozytywnie wpływa na dobry nastrój wszystkich odwiedzających. W fotografii stawiamy przede wszystkim na naturalne dzienne światło i ewentualne doświetlenie lampą studyjną emitującą ciepłe i miękkie światło.

WIZJA

Punktem wyjścia do zmiany aranżacji naszego studia był minimalizm. Marzyliśmy o symetrii i wyrazistym wnętrzu, które pozbawione będzie zbędnych ozdobników. Postawiliśmy na proste formy, naturalne barwy i miękkie wykończenia. Stworzyliśmy “bazę” aby skoncentrować się podczas fotografii na człowieku i całym jego “byciu”.

MISJA

Oboje chcieliśmy zrobić coś większego i bardziej wartościowego. Połączyliśmy siły i skrupulatnie krok po kroku realizowaliśmy pomysł stworzenia studia, które da nam możliwość wykonania zarówno zdjęć jak i video. Dzięki naszej wytrwałej pracy tchnęliśmy w to miejsce zupełnie nową energię, dzięki, której studio stało się niebanalne, ciepłe, gdzie wartością nadrzędną jest bycie tu i teraz.

Miejsce spotkań

Wszystkie spotkania z klientami ślubnymi, konsultacje przed sesjami kobiecymi czy wizerunkowymi odbywają się w naszym studio. Podczas tego typu spotkań mamy możliwość na spokojną rozmowę przy kawie lub herbacie i odpowiedzenie na wszystkie Wasze pytania. Z doświadczenia wiemy, że tego typu spotkania służą lepszemu poznaniu się z nami ale również wymianie wielu życiowych poglądów 😉

STANOWISKO DO WIZAŻU

1. Profesjonalne oświetlenie wraz z dużym lustrem

2. Wygodne krzesło charakteryzatorskie dla modelki

3. Wysokopółkowe kosmetyki i narzędzia do makijażu

4. Możliwość wykonania poprawek makijażu w trakcie sesji

GARDEROBA

W studio dostępna jest garderoba, w której znajdziesz:

1. Sukienki w rozmiarach 36-52 w różnorakich barwach, o różnych krojach, wykonane z tkanin typu: bawełna, koronka, wiskoza, tiul

2. Męskie koszule w rozmiarach oversize

3. Wełniane swetry oraz narzutki w naturalnych kolorach

4. Kapelusze w różnych stylach i różnorakiej kolorystyce

Strona korzysta z plików cookie. Polityka cookie

Treść zabezpieczona. Prawy przycisk myszki dezaktywowany.